Новини

 

 Відділення інтенсивної терапії новонароджених та виходжування недоношених

Завідувачка: Панасюк Ірина Анатоліївна

Старша медична сестра:  Хопта Тетяна Юріївна

  Телефон: (03352) 5-01-81

         Регіональне відділення інтенсивної терапії новонароджених та виходжування недоношених дітей – це структурний підрозділ Ковельського пологового будинку, в якому проводяться реанімаційні заходи та інтенсивна терапія новонароджених, включаючи передчасно народжених дітей.

          Відділення розраховане на 6 ліжок і містить в своєму складі реанімаційний зал, в якому надається невідкладна допомога та лікування новонароджених з синдромом дихальних розладів, у вигляді дихальної підтримки за допомогою СРАР терапії,  при необхідності проведення ШВЛ; які перенесли в пологах асфіксію; дітей з судомним синдромом; патологічними жовтяницями, включаючи гемолітичну хворобу новонароджених; проводяться діагностичні заходи щодо виявлення хірургічної патології. Також наявні палати сумісного перебування матері та  дитини, в яких, після стабілізації стану проводиться подальше лікування і виходжування новонароджених та недоношених дітей.

            Основним показником роботи нашого відділення є зниження малюкової смертності  міста та району з 8,9 на 1000 народжених живими в 2010 році до 5,57 в 2014 році.

Відділення інтенсивної терапії новонароджених

Відділення інтенсивної терапії новонароджених2

Відділення інтенсивної терапії новонароджених3