Новини

Наша медсестра – одна з найкращих в Україні!

26.09.2016

Наша медсестра – одна з найкращих в Україні!

Впродовж 15-16 вересня 2016 року в місті Чернівці проводився Х-й Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап- професіонал – 2016», в якому взяла участь медична сестра кардіологічного відділення центральної райлікарні Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання Оксана Степанівна Моцюк –
переможець Волинського обласного конкурсу професійної майстерності «Краща медична сестра 2016 року». За звання «кращої» змагались 23 учасниці з різних областей України.
Конкурс проходив в три етапи: перший – онлайн-тестування (100 запитань), другий – виконання практичних завдань з педіатрії, терапії та хірургії, а третім етапом конкурсу була вже традиційна перевірка якості гігієнічної обробки рук. По результатах та підсумках трьох етапів Всеукраїнського конкурсу друге почесне місце виборола наша Оксана. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вірність обраній професії ми, колеги охорони здоров’я Ковельщини, їй щиро вдячні. 19 вересня, на ранковій робочій п’ятихвилинці медичних працівників медоб'єднання, щиру вдячність Оксані Степанівні за одержану в напруженій боротьбі перемогу висловили Ковельський міський голова Олег Кіндер та головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук. Керівники міста та лікувального закладу по черзі вручили медичній сестрі Оксані Моцюк Почесні Грамоти.
Ковельський міський голова Олег Кіндер, звертаючись до широкого загалу багатотисячного колективу медиків Ковельщини подякував за їх невтомну і відповідальну роботу. «Шановні наші медпрацівники. Знаєте, мені приємно щоразу відвідуючиВаш заклад бачити, як він з кожним днем зростає і розвивається технологічно.Спостерігаючи послідовні результати, хочеться Вам допомагати не лише теплим словом. Найближчої сесії міськради плануємо додатково до вже виділених чотирьохсот тисяч гривень профінансувати майже на 200 тисяч [гривень – авт.] встановлення енергоощадних вікон в ковельському пологовому будинку. Ще 230 тисяч гривень додаткових коштів плануємо скерувати на завершення реконструкції приймального відділення. Втім, головним багатством лікувальних установ МТМО є його працівники. Ось і сьогоднішнє віншування Вашої молодої колеги Оксани Моцюк є не лише відзнакою її заслуг перед міськрайонним ТМО. Оксана Степанівна гідно представила рідний Ковель на всеукраїнському рівні професійної майстерності. Вона з-поміж майже трьохсот тисяч медичних сестер України – друга! Це не аби яка честь для міста мати таких високопрофесійних працівників!» - відзначив міський голова Олег Кіндер, доручивши головлікарю медичного об'єднання преміювати Оксану Моцюк грошовою винагородою в сумі 10 тисяч гривень.
Головний лікар Олег Самчук відзвітував очільнику міської громади, що такий наказ про преміювання уже практично готовий, а сама Оксана Степанівна найближчим часом отримає підвищення по службі на посаду старшої медичної сестри одного з структурних підрозділів міськрайонного територіального медичного обєднання.

Шановна Оксано Степанівно !

Нехай доля посилає Вам добро і щастя, міцне здоров’я і достаток, а Віра, Надія і Любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху!