Новини

Капітальний ремонт хірургічного відділення

13.11.2016

Сьогоденне суспільство та ритм життя задають кожній людині щораз вищу «планку», вимагаючи все більшої віддачі. Саме тому адміністрація Ковельського міськрайонного територіального обєднання систематично дбає про сучасне оснащення та облаштування закладу новітньою апаратурою.
Колектив Ковельського МТМО на чолі з головним лікарем Олегом Самчуком повсякчас прагне тримати високий рівень надання кваліфікованої, високотехнологічної медичної допомоги не лише жителям Ковельщини, а й інших районів Волині, котрі для лікування обирають заклади медобєднання.
9 листопада 2016 року центральна районна лікарня відзначила важливу подію – після масштабного, з урахуванням всіх сучасних вимог, капітального ремонту отримало нове «життя» хірургічне відділення (4 поверх). Усе це стало можливим завдяки тісній співпраці адміністрації Ковельського МТМО та міської ради на чолі з головою Олегом Кіндером.
Завдяки безпосередній підтримці та сприянню дієвим ініціативам медиків,міським керівництвом з бюджету були виділені на ремонт кошти в сумі понад 568 тисяч гривень. Крім того, працівники хірургічного відділення на чолі з завідувачем Сергієм Мазурком інвестували в покращення свого відділення 25 тисяч гривень. власних коштів.
На відкритті оновленої «хірургії» головний лікар МТМО Олег Самчук розповів присутнім про значення проведених ремонтних робіт, як позитивного фактору в створенні не лише комфортних умов лікування хворих, а й якнайкращих умов праці персоналу хірургічного відділення. Керівник охорони здоровя Ковельщини від імені майже двохтисячного колективу медичних працівників висловив слова щирої вдячності міському голові, депутатам Ковельської міської ради, працівникам її виконавчих органів за турботу та глибоке розуміння проблем місцевої охорони здоров’я.
В свою чергу, міський голова Олег Кіндер позитивно відзначив діяльність медичного об’єднання, насамперед правильний вибір керівництвом пріоритетів розвитку галузі, зокрема спрямованих на зміцнення матеріально-технічної бази мережі охорони здоров’я Ковельщини, на активне впровадження новітніх технологій в діагностиці та лікуванні.
Очільник міської громади побажав медичним працівникам професійного росту, подальших досягнень та успіхів у їх нелегкій повсякденній праці на сторожі здоровя суспільства. Поряд з тим, Олег Кіндер пообіцяв, що попри економічні негаразди та проблеми сучасного етапу державотворення він, як міський голова в співпраці з депутатським корпусом міськради і надалі сприятимуть ефективному розвитку охорони здоров’я Ковельщини.