Новини

Підвісна терапія

12.03.2017

Як відомо, система реабілітації в Україні знаходиться у зародковому стані. Є лише окремі острівці в різних закладах охорони здоров’я різних форм власності.

Так, вперше в Волинській області в державному лікувальному закладі запроваджено новий вид реабілітаційного лікування – кінезіотерапію (підвісну терапію). Другого березня 2017 року в Центральній районній лікарні Ковельського МТМО відкрито повністю оновлену реабілітаційну кімнату, яка включає в себе універсальну кабіну для підвісної терапії, мотомет для відновлення опорно-рухового апарату нижніх кінцівок, велотринажери та ін.. Відомо, що реабілітаційне лікування вирішує проблеми рухових дисфункцій, підвищує якість лікування основної нозології, якість життя, зменшує частоту ускладнень та відновлює 30-70% утрачених функцій.

УНІВЕРСАЛЬНА КАБІНА ДЛЯ ПІДВІСНОЇ ТЕРАПІЇ (УКПТ)- РЕАБІЛІТАЦІЙНА КЛІТКА
Підвісна терапія - це спеціальна підвісна система навантаження опорно-рухового апарату для відновлення амплітуди руху, нормалізації тонусу м’язів та збільшення їхньої сили, покращення балансу та розвитку координації рухів.

Показання до застосування системи УКПТ:
- захворювання опорно-рухового апарату, хребта та суглобів (остеохондроз хребта, сколіоз, порушення постави);
- функціональні порушення опорно-рухового апарату (больові відчуття в області великих суглобів і хребта з функціональними порушеннями; обмеження рухів у хребті та великих суглобах (колінний, кульшовий, плечовий, ліктьовий);
- захворювання і травми головного і спинного мозку з руховими порушеннями (інсульт, травма головного мозку, нейроінфекції, розсіяний склероз, спинномозкова травма хребта, дитячий церебральний параліч (ДЦП) та ін.)
- силові та ігрові види спорту та фітнес (реабілітація після травм; тренування функціональної сили, швидкості, координації, витривалості)


м.Ковель
вул. О.Пчілки, 4
Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання

Центральна районна лікарня
Фізіотерапевтичне відділення, каб.№4
Тел.067-724- 05-03 з 8.00-16.00
Дзвоніть, записуйтесь та приходьте, будемо раді Вам допомогти!