Новини

 

Хірургічне відділення

 Завідувач: Мазурок Сергій Михайлович - лікар вищої категорії

  

Завідувач: Мазурок Сергій Михайлович - лікар вищої категорії

Телефон 5-02-96

Старша медична сестра: Сорока Анна Вікторівна

 

  Відділення розраховано на 65 ліжок в т.ч.:

  • 5 хірургічних ліжок для дітей,
  • 5 ліжок ендоскопічної хірургії,
  • 55 хірургічних ліжок для дорослих в т.ч. 20 ліжок для лікування хворих з гнійними захворюваннями;

    Впродовж існування хірургічного відділення його співробітниками постійно проводиться робота щодо вдосконалення діагностики та лікування хірургічної патології, впроваджено цілий ряд нових методів надання висококваліфікованої медичного допомоги в ургентній та плановій хірургії. В хірургічній практиці широко застосовуються малоінвазивні та лапароскопічні технології лікування найпоширеніших захворювань шлунково-кишкового тракту.

    З придбанням в центральну райлікарню лапароскопічної апаратури німецької фірми «Рудольф» в хірургічному відділенні проводяться лапароскопічні операції на внутрішніх органах. З допомогою спеціальної відеоапаратури  та маніпуляторів всього достатньо декілька проколів передньої  черевної стінки в 1-2 см.,  щоб отримати доступ до будь-якого органу та успішно провести операцію.

    Перевага таких операцій очевидна – мінімальна травматизація тканин, прекрасний косметичний ефект.

    У відділенні проводять також пластичні та косметичні операції (підтяжка обвислого живота, пластика кил передньої черевної стінки, видалення варикозно-розширених вен нижніх кінцівок через прокол шкіри).

    До відома хворих, які тривало страждають важкими формами хвороб прямої кишки та анального каналу, у хірургічному відділенні за допомогою нового німецького апарату фірми «Карл Шторц» проводяться оперативні втручання – лігування гемороїдальних вузлів. Так, безпосередньо, без тривалої  госпіталізації, хворий позбавляється від геморою. Для діагностики таких захворювань у  відділенні використовують діагностичний апарат «Хайн» німецького виробництва.

    Операційний блок достатньо забезпечений необхідною апаратурою та інструментарієм для надання спеціалізованої хірургічної допомоги, має 2 операційних зала.  

    Лікарі хірургічного відділення постійно підвищують свій професійний рівень приймаючи участь в різноманітних семінарах, конференціях, з’їздах.

перев`язочна

 

операція

 

операційна

 

палата1

 

палата2