Новини

 

Акушерське обсерваційне відділення

Лещук О.В.

Завідувач:   Лещук Олександр Вікторович,

лікар акушер- гінеколог вищої категорії.

Старша медсестра: Грушкевич  Ірина Миколаївна.

Телефон: (03352) 5-01-62

        

 

 

 

 

         Акушерське обсерваційне відділення Ковельського пологового будинку розраховано на 20 ліжок.

          Відділенні оснащене 4 пологовими залами, оглядовим кабінетом, маніпуляційним кабінетом.

        У відділенні працюють : 1 лікар - ординатор акушер-гінеколог, лікар неонатолог та 15 чоловік молодшого медичного персоналу з медичною освітою та молодшого медичного персоналу.

         Пологові відділення надають кваліфіковану стаціонарну лікувально-діагностичну допомогу вагітним,роділлям , породіллям та новонародженим м.Ковель, Ковельського району а також жителькам інших районів Волинської області  та міст України.

         Акушерську допомогу у відділенні надають відповідно до клінічних протоколів МОЗ України по веденню пологів, що грунтуються на сучасних даних науково-доказової медицини.

         Відділення оснащене кардіотокографом для спостереження за станом плода під час пологів. Згідно сучасних вимог у відділенні функціонують індивідуальні пологові зали, в яких забезпечується комфортне перебування роділь та породіль з новонародженими,конфіденційність надання допомоги, присутність чоловіка чи іншої близької людини для підтримки роділлі під час пологів .В післяпологовому періоді жінки перебувають в індивідуальних післяпологових палатах разом з новонародженими дітьми, де практикується вільне відвідування близькими людьми , що приймали участь у пологах.

            Ковельський пологовий будинок являється флагманом у впровадженні епідуральної аналгезії, як методу знеболення пологів,що значно зменшує інтенсивність больових відчуттів та перетворює пологи в менш травматичний процес для матері та плода.

Акушерське обсерваційне віділення

Акушерське обсерваційне віділення2

Акушерське обсерваційне віділення3

Акушерське обсерваційне віділення4

Акушерське обсерваційне віділення5