Новини

 Госпрозрахункове відділення Ковельського  МТМО по

проведенню всіх видів медичних профілактичних оглядів


Госпрозрахункове відділення Ковельського МТМО створене 26 березня  2008 року. Розміщене відділення в приміщеннях поліклініки центральної районної лікарні. В корпусі за адресою вул. Незалежності,122 розташовані кабінети завідувача відділенням (каб. №6), терапевта і ЕКГ (каб. №5), реєстратора та комп′ютерного обліку (каб.№7), отоларинголога (каб. №4), офтальмолога
(каб. №3), хірурга (каб. №2), уролога (каб. №1), аудіометрії (каб. №4а), онколога (каб. №2а) рентгенологічний (каб. №8-11).  В корпусі за адресою вул. Театральна, 16 знаходяться кабінети дерматолога (каб. №1), невропатолога (каб. № 19), психіатра та нарколога (каб. №15), гінеколога (каб.№16), маніпуляцій на (каб. №13). Окрім того, один із наркологів веде прийом у наркологічному кабінеті за адресою вул. Грушевського, 52.
Відділення працює з 08.00 до 16.12, щоденно (крім суботи, неділі та святкових днів). Оскільки графіки прийому лікарів змінні, то інформація про години прийому  надається на інформаційних табло біля кабінетів.
В госпрозрахунковому відділенні профоглядів проводяться такі види медичних профілактичних оглядів:

  •  Огляди кандидатів у водії та водіїв (попередні та періодичні)
  •  Огляди для видачі довідки на об′єкт дозвільної системи попередні та періодичні ( на зброю)
  •  Огляди працюючих в шкідливих та небезпечних умовах попередні та періодичні (відповідно до наказу МОЗ № 246)
  •  Огляди працівників певних категорій з видачею особистої медичної санітарної книжки попередні та періодичні (згідно наказу МОЗ №280)
  •  Обов′язкові психіатричні огляди попередні та періодичні  (згідно постанови КМУ №1465)
  •  Обов′язкові наркологічні огляди попередні та періодичні (згідно постанови КМУ №1238)
  •  Огляди осіб, що виїжджають за кордон.

 

Тарифи на послуги, що надаються, є змінними, а тому актуальна інформація подана на «Інформаційному віснику», що розміщений  біля каб. №5.

 Пташник