Новини

 

Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії

 завідувач відділення

 Завідувач: Гуска Андрій Богданович - лікар вищої категорії

Телефон: 5-02-06

Старша медична сестра: Кошелюк Ольга Василівна

 

   Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії розраховано на 6 ліжок та  призначене для надання висококваліфікованої допомоги хворим з гострими невідкладними станами будь-якої етіології, а також забезпечення проведення оперативних втручань хворим під загальною анестезією та інтенсивної післяопераційної терапії з застосуванням нових сучасних методів лікування та моніторингу. Щорічно надається допомога понад 1100 пацієнтам.

    При проведенні лікування лікарі відділення керуються галузевими клінічними протоколами надання медичної допомоги з урахуванням індивідуальних особливостей перебігу основного та супутніх захворювань.

    Відділення має необхідну апаратуру для забезпечення життєво-важливих функцій організму (апарати штучної вентиляції легень, дозатори для безперервного введення медикаментів), для моніторування основних показників життєдіяльності (електрокардіографія, пульсоксиметрія, неінвазивне моніторування артеріального тиску, спірографія тощо), має можливість повного лабораторного та інструментального обстеження пацієнтів відділення.

    Екстрена госпіталізація хворих проводиться цілодобово, без вихідних, за направленнями лікарів служб швидкої та невідкладної медичної допомоги, а також в порядку самозвернення (після огляду чергового лікаря). Співробітники відділення володіють значним досвідом підготовки хворих до екстрених і планових оперативних втручань. Вони забезпечують анестезіологічний супровід при всіх видах оперативних втручань, діагностичних і лікувальних процедурах, проводять спостереження і лікування хворих у ранньому післяопераційному періоді, забезпечують лікування хворих в критичних станах.

   Уважне, доброзичливе та професійне обслуговування, індивідуальний підхід і чуйне ставлення до кожного пацієнта створюють оптимальні умови для одужання і є головними принципами роботи відділення.

 

1

 

2

 

3