Новини

 

Отоларингологічне відділення

 Богачевський В.В. 

Завідувач: Богачевський Володимир Володимирович - лікар першої категорії

Телефон: 5-14-77

Старша медична сестра: Штик Людмила Степанівна

         Відділення розраховано на 40 ліжок в т.ч.:

•     15 отоларингологічних ліжок для дорослих,

•     5 отоларингологічних ліжок для дітей,

•     20 офтальмологічних ліжок.

 

         Оториноларингологічним відділенням надається в повному обсязі висококваліфікована планова та ургентна допомога пацієнтам з захворюваннями вуха, горла, носа та офтальмологічним хворим. Широко впроваджено в практику планові тонзилектомії, аденотомії, поліпотомії, підслизові резекції носової перегородки та ін.

        Пріоритетним напрямком діяльності отоларингологічного відділення є  застосування малоінвазивного  втручання, високотехнологічних  методів  терапії. Це дозволяє надавати пацієнтам весь необхідний спектр послуг для адекватного лікування з мінімальними хірургічними втручаннями.

   На сьогоднішній день відділення укомплектовано висококваліфікованим персоналом, інструментарієм та апаратурою для надання сучасної та якісної ЛОР- та офтальмологічної допомоги.

        Діє центр мікрохірургії ока, де здійснюються операції  екстракції катаракти та імплантації штучних кришталиків. Проводиться також антиглаукомні та інтравінтреальні операції. Найсучасніші методи діагностики та мікроінвазивні хірургічні технології, які використовуються в відділенні, дають змогу в найкоротший час встановити діагноз та максимально відновити втрачений зір.

 

1

 

2

завідувач відділення