Новини

 

Відділення амбулаторного діалізу

завідувач відділення

 

Завідувач: Каленіков Михайло Ігорович - лікар другої категорії

 Старша медична сестра:

 

     

 

 

 

       Відкриття в травні 2007 року відділення амбулаторного гемодіалізу в центральній районній лікарні дало можливість надавати допомогу хворим з хронічною недостатністю не тільки жителям Ковельщини, а й прилеглих районів.  Відділення    забезпечене 8 апаратами „Штучна нирка”.

      З метою покращення надання допомоги хворим нефрологічного профілю, які вимагають проведення замісної ниркової терапії методами програмного гемодіалізу та на виконання концепції загальнодержавної цільової програми розвитку системи надання лікувально-профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю схваленої розпорядженням КМ України № 445-р від 05.11.2005 р. , у травні 2007 року було відкрито відділення амбулаторного гемодіалізу , що дало можливість надавати допомогу хворим з хронічною нирковою недостатністю не тільки жителям Ковельщини, а й прилеглих районів.

    Також у центрі проводяться сеанси:

  • плазмаферезу,
  • гемосорбції,
  • ізольованої ультрафільтрації.

  У центрі надається цілодобова допомога пацієнтам з захворюваннями нирок, із гострими і хронічними захворюваннями внутрішніх органів.

    Щорічно відділення надає допомогу біля 300 пацієнтам з різноманітною терапевтичною патологією.

    Кваліфікація лікарів і медичного персоналу відділення дозволяє надавати висококваліфіковану медичну допомогу пацієнтам нефрологічного профілю.

    Проводиться розробка заходів щодо покращення якості лікувально-діагностичної допомоги і зниження летальності при нефрологічних захворюваннях. 

    Відбувається постійне підвищення кваліфікації лікарів і середнього медичного персоналу лікарні щодо питань медичної допомоги пацієнтам нефрологічного профілю. 

    Відбір, підготовка і проведення хронічного гемодіалізу у хворих із термінальною стадією хронічної ниркової недостатності (ХНН) проходить, як з метою максимального подовження життя.

 

1

 

2

 

3

 

4