Новини

 

Завідувач кабінету: Сеник Наталія Андріївна

Адреса: м. Ковель, вул. Міцкевича, 64

Телефон: (03352) 3-05-19

 

В шкірно-венерологічному кабінеті поліклініки ЦРЛ, що знаходиться за адресою вул. Міцкевича, 64, здійснюється консультативний прийом дерматологічних та венеричних хворих лікарями дерматовенерологами.

Клініко-серологічна лабораторія нашого кабінету, крім загально клінічних аналізів, здійснює повний спектр лабораторних досліджень для діагностики таких венеричних захворювань як сифіліс, гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, мікоплазмоз та інші. Також проводиться визначення рівня загального Іg Е, який є показником інтенсивності алергічного процесу в організмі.  Проводиться мікроскопічна діагностика грибкових захворювань шкіри, нігтів та волосся, дослідження на демодекс.

Пацієнти мають можливість пролікуватися в умовах денного стаціонару.

Протягом останнього року опановано нові методики діагностики та лікування шкірних захворювань, а саме:

Дерматоскопія - діагностика доброякісних та злоякісних новоутворень шкіри, за допомогою цифрового дерматоскопу Неіnе Delta 20, що дає можливість на ранніх стадіях діагностувати різні форми раку шкіри.

      Радіохвильова електрокоагуляція - видалення родимок, папілом, та інших новоутворень шкіри радіохвильовим методом.

         Кріодеструкція - видалення рідким азотом таких новоутворень як бородавки, папіломи, геніальні кондиломи.

Фототерапія - ефективний метод лікування таких шкірних хвороб, як псоріаз, атонічний дерматит, іхтіоз, нейродерміт, вітіліго, червоний плоский лишай. Процедура здійснюється на сучасному апараті Waldmar UV 1000L.

 

Графік роботи:

Понеділок - п'ятниця  800 - 1600

Обідня перерва          1300 -1330