Новини

 

завідувач дит.поліклінікою

 

Адреса поліклініки: м. Ковель, вул. О.Пчілки, 19

Телефон реєстратури: (03352) 5-03-78

Завідувач: Гончарова Лариса Миколаївна - лікар вищої категорії

Телефон: (03352)  5-90-53

Старша медична сестра: Прач Наталія Миколаївна

 

 

 

 

   

Дитяча поліклініка є структурним підрозділом Центральної районної лікарні Ковельського МТМО, і надає первинну та спеціалізовану амбулаторну допомогу дітям м.Ковеля та району віком від 0 до 18 років.

    В дитячій поліклініці лікарську медичну допомогу надають лікарі:

  • педіатри на 16 педіатричних дільницях;
  • отоларинголог;
  • травматолог;
  • хірург;
  • кардіолог;
  • логопед;
  • офтальмолог;
  • невролог;
  • психіатр;
  • уролог.

       

    Спеціалістами дитячої поліклініки здійснюється:

  Організація і проведення комплексу профілактичних заходів щодо охорони здоров'я прикріпленого дитячого населення віком 0-18 років:

- медичний нагляд за здоровими дітьми (згідно діючих наказів МОЗ);

- проведення профілактичних оглядів та диспансеризації дітей в установленому порядку;

- проведення профілактичних щеплень згідно діючих наказів МОЗ;

    Проведення заходів щодо санітарно-гігієнічного виховання населення, пропаганди здорового способу життя, у тому числі раціонального харчування, посилення рухової активності, боротьби з палінням і іншими шкідливими звичками.

    Раннє виявлення захворювань, обстеження та лікування дітей відповідно наявного обладнання , згідно локальних протоколів, в поліклініці та на дому. Скерування на госпіталізацію дітей , що потребують стаціонарного лікування, відповідно до профілю захворювання .

     Забезпечення надання невідкладної медичної допомоги дітям на до госпітальному етапі згідно наявного обладнання та медикаментозного забезпечення.

    Здійснення профілактики інфекційних захворювань, виявлення інфекційних хворих, спостереження за особами, що були в контакті із заразним хворим і за реконвалесцентами, інформування санітарно- епідеміологічної станції про випадки інфекційних захворювань у встановленому порядку .

    Видача і продовження листків непрацездатності, інших документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність.

    Відбір і направлення дітей на санаторно-курортне лікування та в оздоровчі табори. Забезпечення дитячих оздоровчих закладів ( пришкільних таборів) медичними кадрами у встановленому порядку.

    Визнання дитини віком до 18 років інвалідом та оформлення медичного висновку про дитину інваліда, дитину інваліда підгрупи «А» і подання медичної документації до відповідних служб.

    Діагностично - лікувальний процес в дитячій поліклініці проводиться:

-  згідно локальних протоколів медичної допомоги;

-  у разі їх відсутності згідно уніфікованих протоколів медичної допомоги чи наказів МОЗ по медичній допомозі в конкретних нозологічних групах   ( в межах наявного матеріально забезпечення );

-  в порядку визначених рекомендацій та призначень консиліуму лікарів та тимчасових нормативів надання медичної допомоги дитячому населенню в умовах амбулаторно - поліклінічних закладів.

    Прийом дитячого населення лікарями спеціалістами проводиться після скерування лікарем педіатром, а при гострій патології реєстратором скеровується негайно.

    При необхідності під час лікувально - діагностичного процесу здійснюється скерування на консультацію до лікарів спеціалістів третинного рівня згідно переліку медичних показів до скерування.

    При необхідності дитина скеровується лікарями спеціалістами та педіатрами на стаціонарне лікування у відділення ЦРЛ.

    В умовах дитячої поліклініки проводиться широкий спектр лабораторних клінічних обстежень, УЗ-дослідження, рентгенографічні обстеження та ін.

    Персонал нашої поліклініки завжди готовий прийти на допомогу вам, дорогі батьки, щоб своєчасно надати висококваліфіковану медичну допомогу вашій дитині. Ми постійно працюємо над підвищенням доступності та якості надаваних послуг. Один з основних наших принципів - це індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта, що дозволяє «лікувати не хворобу, а хворого». Але головне наше завдання - разом з вами, дорогі батьки, навчити наших дітей берегти своє здоров'я і піклуватися про нього.

 1

3

4

5

6