Адреса кабінету: м. Ковель, вул. Театральна,16 (каб. № 45).
Графік роботи:
понеділок – п’ятниця 1538 – 1738
обідня перерва 1300 – 1330
Функції кабінету довіри:
1. Проведення роботи з профілактики поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу на адміністративній території, що обслуговується, зокрема шляхом надання послуг з добровільного консультування та тестування (ДКТ), відповідно до встановленого порядку.
2. Проведення консультування на ВІЛ-інфекцію під час кожного звернення, в т.ч. за послугою тестування.
3. Проведення післятестового консультування як при позитивному, так і при негативному або невизначеному результатах тесту на ВІЛ-інфекцію/СНІД.
4. Ознайомлення з положеннями чинного законодавства щодо прав і обов’язків ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, медичних працівників та іншого персоналу закладів охорони здоров’я, що надають допомогу ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД за місцем проживання, тимчасового перебування та роботи.
5. Направлення пацієнтів, у разі потреби, до відповідних лікувально-профілактичних закладів (центри СНІДу, амбулаторно-поліклінічні заклади, стаціонари, лабораторії), залежно від визначеного лікарем рівня обстеження, надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД.
6. Надання інформації щодо організацій та закладів, що надають соціальну та психологічну допомоги.
7. Проведення організаційно-методичної роботи, клініко-епідеміологічного обстеження зареєстрованих випадків ВІЛ-інфекції, надання консультативної, лікувально-діагностичної та позалікарняної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД, проведення ВААРТ.
8. Консультування членів родин і близьких ВІЛ-інфікованих осіб та хворих на СНІД у разі їх звернення, ознайомлення з заходами індивідуальної профілактики щодо запобігання інфікування при контактах з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД, заходами щодо формування прихильності до лікування.
9. Координація та забезпечення взаємодії з іншими державними, комунальними установами, організаціями та закладами інших форм власності, об’єднаннями громадян (благодійними та громадськими організаціями) у наданні позалікарняної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД на території, що обслуговується.
10. Залучення благодійних та громадських організацій, перш за все осередків Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією, до надання послуг консультування, формування прихильності до лікування, надання позалікарняної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД, ініціювання організації груп само- та взаємодопомоги.
11. Співпраця з центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службами у справах неповнолітніх, центрами праці і соціального захисту населення, центрами здоров’я, центрами планування сім’ї, осередками Товариства Червоного Хреста України, релігійними громадами та іншими зацікавленими організаціями, закладами всіх форм власності та об’єднаннями громадян для забезпечення комплексності надання допомоги ВІЛ-інфікованим і хворим на СНІД, особам з підвищеним ризиком інфікування ВІЛ та їх соціально-психологічного супроводу.
12. Участь в інформаційній роботі з профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу серед населення території, що обслуговується, в т.ч. груп, уразливих до інфікування ВІЛ, молоді, а також у розробці та експертній оцінці інформаційно-освітніх матеріалів з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу.
13. Інформування населення і формування громадської думки щодо державної політики у сфері протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, організації лікування, догляду та підтримки людей, що живуть з ВІЛ-інфекцією, недопущення проявів дискримінації.
Лікар:
Мороз Людмила Михайлівна
лікар-інфекціоніст першої категоріїЗакінчила: Чернівецький державний медичний інститут