Опубліковано: 24 Листопада 2021

Пишаємося тим, що продовжуємо вдосконалювати свою майстерність, набуваючи нового досвіду, рятуючи життя людей! Особливо, коли йдеться про здоров’я та долю жінки!

Малоінвазивні операції в гінекології уже давно є для пологового будинку Ковельського МТМО «золотим стандартом» у лікуванні ряду патологій. Проте інноваційна хірургічна технологія – 3D-лапароскопія, стала новим напрямком в розвитку онкогінекології.

Генеральний директор Валентин Вітер запросив до співпраці Віталія Швачку, генерального менеджера компанії з виробництва високотехнологічного медичного обладнання «Karl Storz» (м. Київ). Тож складну операцію – міомектомію фібріоми матки, вперше у Ковельському МТМО виконано завдяки ендоскопічному обладнанню нового покоління.

Оперували пацієнтку кандидат медичних наук, онкогінеколог, директор Медичного центру «Esperanto MED» (м. Одеса) Ігор Нігуца разом з акушер-гінекологом Ковельського МТМО Василем Сеником. Доброякісну пухлину видалили через невеликий прокол у черевній порожнині. Тривимірна візуалізація підвищила безпечність та ефективність надскладної операції, дозволивши лікарям бачити органи максимально реалістично.

Дякуємо за можливість працювати з досвідченими колегами, збагачувати свої знання та вдосконалювати вміння! Завжди прагнемо до вищого рівня надання медичного допомоги заради життя та здоров’я пацієнтів! Але найважливіше у цій операції – збережена здатність жінки народжувати у майбутньому! Бажаємо їй швидкого одужання та щасливого материнства!