У Новий рік з новим серцем!
62-річного Олексія Васильовича з Турійщини сьогодні виписують додому. На початку грудня у Ковельському МТМО йому трансплантували донорське серце. Три тижні пацієнт перебував під наглядом лікарів. У доброму самопочутті та з гарним настроєм він готується до зустрічі з родиною. Довгий час Читати далі










