Головне завдання, яке щодня стоїть перед працівниками Ковельського пологового будинку, полягає в наданні висококваліфікованої допомоги породіллям, вагітним жінкам, новонародженим та жінкам, які потребують гінекологічного лікування або діагностики. Ліжковий фонд пологового будинку становить 80 ліжок.

Наш пологовий будинок оснащений сучасною діагностичною та лікувальною апаратурою, що дозволяє надавати високоякісну медичну допомогу матері та новонародженій. Працює цілодобово. 

Перевагами пологового будинку є спільне перебування матері і дитини від моменту народження і до виписки, раннє прикладання новонародженого до грудей, викладання немовляти на живіт матері в перші хвилини життя. Неонатологи пологового будинку максимально орієнтують молодих мам на природне вигодовування.

Медичний директор: Сеник Василь Васильович, лікар вищої категорії 

Головна медична сестра: Грушкевич Ірина Миколаївна

Адреса: м. Ковель, вул. Вітовського, 22

Телефон: (03352) 7-15-15

У пологовому будинку практикуються пологи у присутності чоловіка, широко застосовується епідуральна анестезія як під час оперативного допомоги, так і при пологах через природні родові шляхи.

Сімейні пологи складають 93,2%. Партнерські пологи (сімейно-орієнтовані пологи, пологи з чоловіком) – рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

Партнерські пологи широко поширені у світі, накопичений досвід наукові дані доводять, що присутність на пологах коханого чоловіка оберігає жінку від почуття страху і самотності, знімає емоційний стрес, зміцнює взаєморозуміння пари, а як відомо, психологічний комфорт жінки під час пологів – запорука їхнього успіху.

Пологовий будинок нагороджений Дипломом за досягнення у впровадженні перинатальних практик, що ґрунтуються на рекомендаціях ВООЗ та в перемозі у конкурсі, що відображає перинатальний догляд, зорієнтований на сім’ю, а також йому присвоєно звання «Центру якісного медичного обслуговування».