Комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області – це сучасний медичний заклад, оснащений обладнанням з передовими лікувально-діагностичними технологіями, який надає спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу населенню.

Лікувальний заклад динамічно розвивається і постійно примножує свій інтелектуальний потенціал та матеріально-технічну базу.

Ковельське МТМО – це сучасний високотехнологічний медичний заклад, який відкритий для всіх!

Наші переваги – професіоналізм, якість, ефективність, доступність медичних послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Медичне об’єднання акредитоване на вищу кваліфікаційну категорію та сертифіковане Міжнародним органом сертифікації систем управління «Глобал Сертифік» ISO 9001:2015. Є лауреатом загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини».

Сфера діяльності: надання медичних послуг, зокрема стаціонарне та амбулаторне лікування, основні види медичної допомоги, діагностичні, лабораторні аналізи, профілактика, реабілітація та превентивні програми в галузі охорони здоров’я.

Щодня нам довіряють своє здоров’я понад 1000 людей!

До складу Ковельського MTMO входять:

  1. Центральна районна лікарня
  2. Пологовий будинок з жіночою консультацією;
  3. Голобська районна лікарня
  4. Центр ПМСД, у складі якого є 15 амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Гордість МТМО – це команда талановитих професіоналів, різних напрямків медицини, які виконують свою роботу з повною віддачею.

Наш досвід, кваліфікація та технічні можливості дозволяють нам вирішувати найскладніші завдання.

МТМО – це лабораторія нових, передових медичних та організаційних технологій.

Людське життя безцінне, берегти його – наша робота.