Комунальне некомерційне підприємство Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області – це сучасний медичний заклад, оснащений обладнанням з передовими лікувально-діагностичними технологіями, який надає спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу населенню.

Лікувальний заклад динамічно розвивається і постійно примножує свій інтелектуальний потенціал та матеріально-технічну базу.

Ковельське МТМО – це сучасний високотехнологічний медичний заклад, який відкритий для всіх!

Наші переваги – професіоналізм, якість, ефективність, доступність медичних послуг та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Медичне об’єднання акредитоване на вищу кваліфікаційну категорію.  Є лауреатом загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини».

Сфера діяльності: надання медичних послуг, зокрема стаціонарне та амбулаторне лікування, основні види медичної допомоги, діагностичні, лабораторні аналізи, профілактика, реабілітація та превентивні програми в галузі охорони здоров’я.

Відповідно до Договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, укладених Ковельським МТМО з Національною службою здоров’я України, медичні послуги пацієнт отримує безоплатно. Скористатися безкоштовними послугами може пацієнт, який має покази до проведення обстеження/стаціонарного лікування за електронним направленням від лікаря.

Безоплатно і без направлення лікаря надається невідкладна (ургентна) медична допомога пацієнтам, доставленим бригадою екстреної (швидкої) медичної допомоги  та пацієнтам, які звернулися самостійно при невідкладному стані.

Для отримання безоплатних послуг первинної медичної допомоги пацієнту необхідно укласти декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром.

Щодня нам довіряють своє здоров’я понад 1000 людей!

До складу Ковельського MTMO входять:

  1. Центральна районна лікарня
  2. Пологовий будинок з жіночою консультацією;
  3. Голобська районна лікарня
  4. Центр ПМСД, у складі якого є 18 амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Гордість МТМО – це команда талановитих професіоналів, різних напрямків медицини, які виконують свою роботу з повною віддачею.

Наш досвід, кваліфікація та технічні можливості дозволяють нам вирішувати найскладніші завдання.

МТМО – це лабораторія нових, передових медичних та організаційних технологій.

Людське життя безцінне, берегти його – наша робота.