Опубліковано: 6 Жовтня 2021 / Оновлено: 7 Жовтня 2021

Так, днями у Ковельське МТМО екстрена медична допомога доставила 55-річного чоловіка зі скаргами на гостре порушення зору, підвищене слиновиділення, ковтання, слабкість в кінцівках справа. Ці симптоми виникли одразу, як прокинувся після сну.

Лікар-невропатолог інсультного центру Оксана Повх проконсультувала хворого та спрямувала на комп’ютерну томографію з контрастом, яка підтвердила підозри на гострий ішемічний інсульт. У пацієнта діагностували субоклюзію (звуження) краніального відділу лівої хребтової артерії з дисекцією (розшарування артерій).

Після проведення церебральної ангіографії, ендоваскулярним хірургом Олександром Голубом, зроблено стентування проблемної ділянки артерії головного мозку і повністю відновлено кровотік в судині. Усі функції організму пацієнта відновилися на операційному столі.

За 9 місяців 2021 року у Ковельському МТМО проліковано 602 хворих з інсультами, успішно проведено ряд операцій з видалення тромбів та гематом із судин мозку. Зокрема, 5 ендоваскулярних тромбоекстрацій при ішемічних інсультах та видалено 20 інсульт-гематом при геморагічних інсультах.

Вчасно та професійно надана медична допомога – запорука збереження здоров’я та життя!

Піклуйтесь про себе та своїх рідних і будьте здоровими!

Адміністрація Ковельського МТМО