Опубліковано: 17 Червня 2021

Відтепер мешканці Білина, Тойкута та навколишніх сіл Ковельської громади отримуватимуть медичні послуги у сучасних амбулаторіях загальної практики сімейної медицини. У селі Тойкут збудували нове приміщення, а у Білині реконструювали стару будівлю. Також нещодавно новосілля відбулося і у медиків амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3, що у Ковелі на вулиці Відродження. Тут ведуть прийом сімейні лікарі та педіатри.

Амбулаторії відповідають європейським стандартам та вимогам інклюзивності. У просторих кабінетах – сучасні меблі, комп’ютерна техніка та необхідне медичне обладнання.  А головне, на варті здоров’я пацієнтів – кваліфікований медичний персонал Ковельського МТМО.

Напередодні професійного свята у колективах побували генеральний директор медоб’єднання Валентин Вітер разом з міським головою Ігорем Чайкою та медичним директором Центру ПМСД Олегом Кубаєм.

Медикам сільських амбулаторій генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер вручив комплекти телемедичного обладнання, до складу якого входять: монітор життєвих функцій, портативний електрокардіограф, безконтактний термометр, дерматоскоп, цифровий спірометр, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, планшет для зберігання та передачі інформації.