Опубліковано: 14 Листопада 2020 / Оновлено: 27 Листопада 2020


Кілька днів тому в Ковельському МТМО проведено 16 трансплантацію нирки. ЇЇ успішно провела бригада досвідчених та професійних лікарів Ковельського МТМО – Голуб О.М. (Олександр Голуб), Павлусик А.М.( Андрій Павлусик), Петрук І.А. Ivan Petruk) , Гузій О.В. , Приходько Т.В. (Тетяна Приходько)
:pushpin:Унікальність цієї операції полягає в тому, що вона відбулася завдяки співпраці адміністрацій та лікарів двох районних лікарень – Ковельського МТМО та Маневицької ЦРЛ.
Реципієнтом стала жінка 44-років із хронічною нирковою недостатністю V ст., яка отримала сеанси гемодіалізу протягом 12 років та потребувала якнайшвидшої пересадки нирки. Донором став пацієнт, який в аварії отримав важкі травми. Після констатації смерті мозку, рідні юнака підписали згоду на посмертне донорство. Ми щиро співчуваємо родині донора та водночас безмежно їм вдячні, адже своїм рішенням вони дали шанс іншій людині на життя.


Донорський орган було вилучено нашими спеціалістами в Маневицькій ЦРЛ та в екстреному порядку доставлено в операційну Ковельського МТМО, де і проведено пересадку нирки.
Висловлюємо щиру подяку за спільну злагоджену роботу адміністрації та колективу Маневицької ЦРЛ. Адже завдяки співпраці Ковельських та Маневицьких лікарів ще одна людина отримала шанс на повноцінне життя. Ви є прикладом для наслідування для інших районних лікарень. Сподіваємося на подальшу плідну нашу співпрацю для збереження здоров’я пацієнтів.
Звертаємося до всіх колег, лікарів Волині – давайте об’єднуватися та співпрацювати задля розвитку медицини нашого краю.
Генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер (Валентин Вітер)
P.s: Щоб отримати детальну інформацію про трансплантацію нирки та формування листа очікування у Ковельському МТМО звертайтесь за телефоном:
– 0688406444
0633282237 (Viber).