Опубліковано: 3 Квітня 2024

Благодійність – це інвестиція у здоров’я пацієнтів! А воно, як і життя, – безцінне! Ми щиро дякуємо Ростиславу Луцюку за дуже корисний подарунок Ковельському МТМО: цифрову ультразвукову діагностичну систему «Chison».

Ростислав Богданович – один з пацієнтів нашої лікарні. Цей подарунок –  надзвичайно потрібний і коштовний для нас. Бо в ньому втілилось бажання допомогти хворим, зробити свій внесок у зміцнення їхнього здоров’я. Нехай добрі справи та щедрість Вашої душі повертаються сторицею! Бажаємо Вам, Ростиславе Богдановичу, міцного здоров’я та Божого благословення!

Новий професійний портативний УЗД-апарт з кольоровим доплером відсьогодні працюватиме у відділенні амбулаторного діалізу центральної райлікарні. Представники  фірми-виробника обладнання провели навчання наших лікарів, які будуть проводити ультразвукову діагностику для покращення візуалізації судин.

За словами завідувача відділення, лікаря-нефролога Андрія Мельника, важливою компонентою процедури замісної ниркової терапії є судинний доступ, найкращим варіантом якого є артеріо-венозна фістула. Завдяки УЗД забезпечується триваліша її функціональність та комфортність проходження процедури гемодіалізу.

 

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО