Опубліковано: 25 Серпня 2023

Понад 20 років він лікує пацієнтів із найрізноманітнішими хірургічними патологіями, захворюваннями вуха, горла та носа. Через його руки пройшли тисячі хворих, які дякують за врятоване життя та відновлене здоров’я!

Володимир Богачевський – лікар-хірург,  оториноларинголог вищої категорії, завідувач Центру отоларингології центральної райлікарні Ковельського МТМО. До команди нашого медичного об’єднання приєднався одразу після закінчення Національного медичного університету ім. О. Богомольця. Відтоді постійно вдосконалює свої знання й навички на стажуваннях у провідних клініках України та Європи.

Пацієнти знають: звернувшись до Володимира Богачевського, вони отримають повний спектр висококваліфікованої медичної допомоги! Він – людина доброго серця і вмілих рук, якому притаманні не лише професіоналізм і відповідальність, а й доброта, чуйність, коректність та уважність!

Володимир Богачевський широко практикує ендоскопічні втручання при хронічних запальних та алергічних захворюваннях приносових пазух (поліпотомія), тонзилектомія та аденотомія, септопластика, лазерна вазотомія (при закладеності носа від постійного використання крапель), корекція ранніх травм ЛОР-органів (перелом кісток носа, перфорація барабанної перетинки). За допомогою найсучаснішого медичного обладнання та високотехнологічних методів терапії застосовує малоінвазивні  хірургічні втручання.

Володимир Богачевський – лікар, для якого робота – це спосіб життя! Адже усмішки пацієнтів, які одужують завдяки його зусиллям, варті того, щоб присвятити себе медицині!

 

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО