Опубліковано: 2 Серпня 2021

Понад 30 років він очолював один з найпотужніших закладів охорони здоров’я Волині. Талановитий лікар та організатор, він був і залишається взірцем самовідданого служіння інтересам земляків.

З ініціативи Олега Максимовича у 1993 році на базі лікувально-профілактичних установ міста та району було створено Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання. Завдяки його наполегливій праці та високому професіоналізму поліпшилась матеріально-технічна база об’єднання, підвищилась якість надання медичної допомоги, впроваджено передові технології в діагностиці та лікуванні. Започатковано співпрацю з Мальтійською Службою Допомоги (Німеччина) та стажування лікарів за кордоном. При безпосередній участі Олега Самчука Ковельське МТМО акредитоване на вищу кваліфікаційну категорію та сертифіковане Міжнародним органом сертифікації систем управління.

В особі Олега Максимовича колектив мав не лише хорошого керівника, а, перш за все, чуйного і мудрого порадника та наставника з багатим життєвим досвідом, яким він щедро ділився з колегами, надихаючи своєю неймовірною працездатністю, новаторським підходом до вирішення питань, здатністю втілювати в життя поставлені завдання та ідеї.

З нагоди ювілею зичимо міцного здоров’я, благополуччя та затишку, миру і злагоди, радісних моментів життя у колі рідних та близьких людей. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається сторицею! Довгих і щасливих років життя!

З повагою –

адміністрація Ковельського МТМО