Опубліковано: 28 Вересня 2023

Ранок робочого дня для медичного персоналу кардіохірургічного центру та відділення кардіології розпочався з неочікуваного візиту: до лікарні завітав пацієнт, за життя якого майже місяць боролися наші лікарі. Це водій-далекобійник Михайло Косянчук з Житомирщини. Звичайна поїздка за кордон у лютому цього року могла стати для нього останньою. Чоловіку стало зле за кермом. Його у стані тяжкого аритмогенного шоку «швидка» доставила у Ковельське МТМО. У нього виявили ряд патологій серця. Аби врятувати хворому життя, лікарі прийняли рішення про негайне підключення системи штучного кровообігу VA-ECMO.

Операція, лікування та реабілітація пройшли успішно і Михайло знову за кермом! Його маршрут, як і того дня, пролягає через Ковель. Тож чоловік знайшов кілька хвилин часу, аби знову повернутися до лікарні та подякувати своїм рятівникам, які дали другий шанс на життя.

Михайлу Косянчуку 56 років. 38 з них – з водійським стажем. Він щасливий чоловік, батько та дідусь! Щоразу з далеких подорожей вдома його чекає велика жіноча родина: дружина, дві доньки та дві онучки.

Бажаємо Михайлу щасливих і безпечних доріг та міцного здоров’я!

 

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО