Опубліковано: 28 Жовтня 2023

28 жовтня виповнюється 80 років ветерану медицини – Світлані Іванівні Кірноз. Усе своє професійне життя вона присвятила найблагороднішій професії –  лікаря. Висококваліфікований фахівець, професіонал своєї справи. Вона допомагала пацієнтам бачити красу навколишнього світу у яскравих кольорах! Адже багато десятків років працювала офтальмологом у Ковельському МТМО.

Привітна, щира та доброзичлива – саме так про неї відгукуються усі, з ким довелося працювати поруч. Ці якості залишаються у її характері й донині. В її особі колеги завжди мали хорошого друга, порадника, мудрого наставника з багатим професійним досвідом. Світлана Іванівна завжди знаходила теплі слова для маленьких пацієнтів, працюючи дитячим офтальмологом. Знала підхід і до дорослих та літніх людей, яким допомагала зберегти та повернути втрачений зір.

Шановна Світлано Іванівно!

Прийміть від колективу нашого медичного об’єднання найщиріші вітання з нагоди ювілею! Дякуємо Вам за довголітню працю та відданість покликанню!

Бажаємо міцного здоров’я та активного довголіття! Нехай кожен день дарує натхнення і запам’ятовується тільки щасливими моментами! Щоб поруч були усі, хто дорогий Вашому серцю. Добра Вам зичимо, любові, злагоди та родинного затишку. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається сторицею!

Бажаємо мирного неба й Божого благословення на довгі роки життя!

 

З повагою –

адміністрація Ковельського МТМО