Опубліковано: 2 Лютого 2022

Важлива інформація для батьків!

З 1 лютого 2022 року в Україні розпочато загальнонаціональну кампанію з вакцинації дітей від поліомієліту. Всі діти віком від 6 місяців до 6 років, які не отримали потрібні щеплення від поліомієліту вчасно або отримали їх із порушенням Національного календаря профілактичних щеплень, будуть вакциновані інактивованою поліовакциною (ІПВ).

Крім того, для запобігання поширення поліомієліту буде проведено три тури додаткової імунізації дітей до 6 років оральною поліовакциною (ОПВ).

В амбулаторіях загальної практики сімейної медицини Центру ПМСД Ковельського МТМО вакцина проти поліомієліту є в достатній кількості! Вакцинація проводиться згідно попереднього запису у лікаря-педіатра у визначений час, зручний для пацієнта.

Довідково:

Поліомієліт – це гостра інфекційна хвороба, яка вражає нервову систему та призводить до невиліковного паралічу. У важких випадках – до смерті. Найбільш сприйнятливі до вірусу поліомієліту діти у віці до п’яти років.

Всього шість доз вакцини формують імунітет до поліомієліту на все життя.

1 доза — у 2 місяці

2 доза — у 4 місяці

3 доза — у 6 місяців

4 доза — у 18 місяців

5 доза — у 6 років

6 доза — у 14 років

Ліків проти поліомієліту не існує. Але йому можна ефективно запобігти за допомогою вакцинації! Тому закликаємо  батьків не зволікати зі щепленнями задля збереження життя та здоров’я своїх малюків!

 

Адміністрація Ковельського МТМО