Опубліковано: 3 Серпня 2021

З 1 по 7 серпня триває Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. У 2021 році він проходить під гаслом: «Захист грудного вигодовування: спільна відповідальність». Діючи разом, підтримаємо батьків і забезпечимо умови для грудного вигодовування сьогодні і для майбутніх поколінь!

Пологовий будинок Ковельського МТМО щорічно долучається до проведення заходів з метою популяризації та підтримки природного вигодовування дітей материнським молоком, для пожвавлення та відновлення втраченої традиції – годування дітей грудьми.

Грудне вигодовування – найкращий та найбільш безпечний спосіб вигодовування дитини. У немовлят існує три основні потреби: харчування  материнським молоком, відчуття тепла рук матері, відчуття спокою та безпеки, які виникають у дитини в присутності матері. Грудне вигодовування задовольняє усі ці вимоги. Годування грудьми є біологічною та емоційною  основою для повноцінного розвитку та росту дитини!

Грудне молоко – ідеальне харчування для немовлят. Воно містить всі поживні речовини, вітаміни необхідні для здорового розвитку та антитіла для захисту від хвороб, пристосоване до особливостей травлення і обміну речовин новонародженої дитини.

У разі виникнення запитань та труднощів, пов’язаних з грудним вигодовуванням, не залишайтесь наодинці з проблемою! Звертайтесь до медичних працівників пологового будинку Ковельського МТМО! Наші фахівці допоможуть у всіх аспектах, забезпечать найкращі умови для виконання світових рекомендацій щодо грудного вигодовування!

 

З турботою про Вас та Ваших малюків –

пологовий будинок Ковельського МТМО