Опубліковано: 9 Серпня 2021

Життя жінки пов’язане з різними фізіологічними змінами в різні періоди. На жаль, не завжди представниці прекрасної статі достатньо знають про те, що саме відбувається в організмі і як зберегти жіноче здоров’я.

Лікарі жіночої консультації Ковельського МТМО пологового будинку завжди готові підказати, підтримати і допомогти з приводу будь-яких питань жіночого здоров’я.

До нас Ви можете звернутися з приводу:

– вагітності;

– для профілактичних гінекологічних оглядів для оцінки здоров’я репродуктивної системи;

– допомоги при порушенні менструального циклу, болючих місячних;

– індивідуального підбору методів контрацепції;

– діагностики та лікування захворювань гінекологічного профілю (запальні захворювання, гормональний дисбаланс, захворювання шийки матки і доброякісні новоутворення органів малого тазу).

У жіночій консультації встановлено сучасний кольпоскоп з цифровою відеосистемою, за допомогою якого діагностуються фонові та передракові захворювання шийки матки. На екран монітору виводиться якісне зображення, яке  дає можливість побачити найменші порушення будови епітелію,  виявити не тільки ерозії, а й визначити передраковий стан шийки матки та інші патологічні зміни. Кольпоскопія – один з найбільш інформативних і безпечних методів сучасної діагностики.  Таке дослідження дає повне уявлення про стан шийки матки пацієнтки і дозволяє обрати найефективніший метод лікування.

Також пропонуємо Вам запис на прийом до кваліфікованих спеціалістів за номерами телефонів: 8(03352)5-03-00 або 8(03352)7-15-15 в зручний для Вас час.

З турботою про жіноче здоров’я –

адміністрація Ковельського МТМО