Опубліковано: 25 Липня 2023

Обираєте медичний заклад, де народиться Ваш малюк? Запрошуємо 29 липня на «День відкритих дверей» у пологовий будинок Ковельського МТМО!

На Вас чекає цікава екскурсія пологовими залами та післяпологовими палатами. Ви дізнаєтесь про безболісні пологи та для чого проводять забір пуповинної крові. А ще – на присутніх чекає приємний сюрприз: розіграш подарункових сертифікатів!

Запрошуємо вагітних жінок та їхніх чоловіків, інших близьких людей, які планують бути присутніми на партнерських пологах, підтримати породіллю та розділити радість народження малюка. Раді будемо бачити й жінок, які лише мріють про майбутнє материнство.

Ми переконані: побувавши у нас, Ви віддасте перевагу саме пологовому будинку Ковельського МТМО!  Ми потурбувалися про затишну атмосферу для майбутніх матусь та їхніх малюків! Висококваліфікований персонал, найсучасніше медичне обладнання, зручні та комфортні умови – найкращий початок нового життя! У нас є все, щоб у найвідповідальніший день, сповнений хвилюваннями та емоціями, Ви почувалися впевнено і спокійно!

Приходьте те переконайтеся самі!

У суботу, 29 липня, о 10.00 Вас чекатимуть за адресою: вул. Вітовського, 22 (вхід у жіночу консультацію).

 

Адміністрація Ковельського МТМО