Опубліковано: 8 Листопада 2023

Відновлення функціональних можливостей та повернення до повноцінного соціального життя є важливим фактором процесу реабілітації. З цією метою Ковельським МТМО підписано Меморандум про співпрацю та партнерство з Волинським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. Тож працюємо в напрямку інформування щодо безоплатного забезпечення допоміжними  засобами реабілітації (ДЗР) учасників бойових дій, які отримали ампутацію кінцівок, проходять лікування та реабілітацію і в подальшому потребуватимуть протезування.

Детальнішу інформацію про умови протезування та перелік підприємств, що надають послуги з виготовлення, постачання, ремонту і технічного обслуговування допоміжних засобів реабілітації, можна дізнатися у реабілітаційному відділенні ЦРЛ Ковельського МТМО (вул. Олени Пчілки, 4).

Важливо! Пацієнт сам обирає виробника, який співпрацює з Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю, та звертається до нього за отриманням відповідної послуги. Ковельське МТМО діє в якості посередника для налагодження контактів між пацієнтами з обмеженим функціональними можливостями, Фондом та виробниками.

 

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО