Опубліковано: 14 Лютого 2023

Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні створено ряд відеороликів під назвою «Захищай своїх», метою яких є популяризація щеплень в Україні.

 

Пропустили щеплення дитини через війну? Надолужте їх, як тільки опинитеся у відносній безпеці. Вакцинуйте дітей від кору, дифтерії, правцю, поліомієліту та інших небезпечних хвороб! Не відкладайте здоров’я на потім!

 

Війна наближає хвороби до вас і вашої дитини. Вакцинуйте дітей від кору, дифтерії, правцю, поліомієліту та інших небезпечних хвороб! А себе та рідних – гарантованими державою вакцинами від COVID-19, дифтерії, правцю. Бережіть життя та здоров’я!

 

Відправляючи дитину до школи, подбайте про її здоров’я. Адже в колективі інфекції та віруси поширюються значно легше. Зробіть щеплення від кору, дифтерії, правцю, поліомієліту та інших небезпечних хвороб!

 

Поліомієліт – високозаразний , викликає параліч і може призвести до смерті. Зараз в Україні спалах поліо, ліків проти цієї хвороби не існує. Єдиний захист – вакцинація. Захистить свою дитину – зробіть щеплення від поліомієліту!

 

Кір – високозаразна і небезпечна хвороба, що швидко поширюється. Кір може спричинити запалення легенів та мозку і призвести до смерті. Спалахи кору циклічні і повторюються кожні 4-5 років. Новий спалах наближається! Захистіть дитину від кору – вакцинуйте!