Опубліковано: 9 Вересня 2022

Він виконує ендоваскулярні та відкриті операції пацієнтам із захворюваннями судин.  Закінчив Харківський національний медичний університет, а згодом продовжив навчання у Харківській медичній академії післядипломної освіти. За п’ять років лікарського стажу він врятував життя та повернув здоров’я сотням пацієнтів.

Нині Владислав Валерійович – у команді професіоналів Ковельського МТМО. Спеціалізується на діагностиці та проведенні малоінвазивних ендоваскулярних, відкритих та гібридних втручань при гострих та хронічних захворюваннях периферичних артерій, сучасних методах лікування варикозної хвороби. Неодноразово у  складі хірургічних бригад брав участь у відкритому та ендоваскулярному протезуванні черевного відділу аорти (EVAR), операціях на сонних артеріях.

До судинного хірурга варто звернутися у таких випадках:

– атеросклеротичні ураження магістральних судин кінцівок, основними проявами яких є похолодання кінцівок, біль при ходьбі, трофічні зміни шкіри та поява виразок;

– аневризми аорти та периферичних артерій;

– стенооклюзуючі ураження сонних артерій, артерій внутрішніх органів;

– варикозне розширення вен нижніх кінцівок.

Пацієнтам нагадаємо: щоб вчасно діагностувати захворювання судин, потрібно уважно стежити за своїм самопочуттям та звертатися за медичною допомогою при перших ознаках порушень.

Отримати консультацію можна за номером телефону: 095 853 85 25

 

Адміністрація Ковельського МТМО