Опубліковано: 10 Квітня 2024

Молодий, харизматичний, талановитий та перспективний. Закінчив інтернатуру на базі нашого медичного об’єднання одразу після закінчення Буковинського державного медичного університету та приєднався до команди професіоналів як лікар-спеціаліст одного з кращих багатопрофільних медичних закладів України – Ковельського МТМО.

За час роботи у медзакладі показав своє вміння працювати у команді. Як лікар-хірург хірургічного відділення центральної райлікарні уже провів понад сотню операцій (відкритих та лапароскопічних) у співпраці з іншими фахівцями та самостійно. Це оперативні втручання при гострих та планових хірургічних патологіях органів черевної, грудної порожнин, новоутвореннях шкіри та шлунково-кишкового тракту, невідкладні оперативні втручання при травматичних пошкодженнях, малоінвазивні та пластичні операції.

Важливо, коли лікар-хірург є професіоналом і в галузі медичної діагностики. Віталій Курцеба також працює ендоскопістом діагностичного відділення лікарні. Це дозволяє йому до проведення хірургічного втручання оглянути внутрішні органи пацієнта, побачити патологію і поставити правильний діагноз. Ендоскопія – це «золотий стандарт діагностики» патології шлунково-кишкового тракту та дихальних шляхів. І він його успішно опанував! З початку року провів понад 350 діагностичних обстежень, враховуючи гастроскопії, колоноскопії та бронхоскопії.

Консультативну допомогу молодого фахівця пацієнти можуть отримати, записавшись на прийом до Віталія Курцеби як вузькопрофільного спеціаліста поліклініки.

Однією з мрій та найбільшою мотивацією молодого лікаря є опанування складних оперативних втручань при онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту та рання діагностика цієї патології.

Завжди викликають захоплення люди, які не просто виконують свої обов’язки під час робочих буднів, а ті, хто живе обраною справою, хто використовує кожну можливість для розвитку та вдосконалення. Це про Віталія Курцебу. Фах лікаря-хірурга, ендоскопіста він обрав не випадково. Адже саме ці галузі медицини перебувають у постійному розвитку як у науковому, так і в технологічному. Це чудова мотивація до постійного професійного росту. А головне – усе це не для задоволення власних амбіцій, а заради збереження здоров’я та життя пацієнтів!