Опубліковано: 16 Серпня 2021

Ковельське МТМО надає допомогу пацієнтам з гострим інфарктом міокарда та гострим мозковим інсультом БЕЗКОШТОВНО! (відповідно до пріоритетних пакетів послуг згідно Програми медичних гарантій 2021 року).

Кардіохірургічний та інсультний центри працюють у цілодобовому режимі та забезпечені найсучаснішим медичним обладнанням. Висококваліфікований персонал виконає усі необхідні лікувальні заходи з використанням передових технологій у найкоротші терміни!

Хворим у критичних станах проводиться БЕЗОПЛАТНЕ стентування судин серця. Пацієнтам з інфарктом, які потребують екстреного лікування, проводять процедуру механічного усунення перешкоди в судині  та відновлюють надходження крові до серцевого м’яза.

Пацієнтам при перших проявах інсульту БЕЗКОШТОВНО проводять системний тромболізис. Це дозволяє розчинити тромб всередині судини за допомогою спеціальних лікарських засобів – тромболітиків.

Пам’ятайте: своєчасна та якісна медична допомога підвищує шанси на повноцінне одужання! При виникненні перших симптомів інфаркту чи інсульту у Вас чи Ваших близьких негайно викликайте екстерну медичну допомогу за номером «103».

Бережіть себе та будьте здоровими!

Адміністрація Ковельського МТМО