Опубліковано: 16 Березня 2022

Продовжуємо надавати медичну допомогу дорослим та дітям, які вимушено покинули власні домівки в регіонах, де зараз ведуться бойові дії! Стресові ситуації, спричинені війною, довготривалі переїзди негативно позначилися на здоров’ї багатьох переселенців. Наші лікарі ведуть прийоми таких хворих, консультують та лікують.

З часу повномасштабного вторгнення російських військ на територію України за амбулаторною допомогою до терапевтів, педіатрів Центру ПМСД та вузькопрофільних спеціалістів Ковельського МТМО звернулося 64 пацієнта, з них – 17 дітей.

На стаціонарному лікуванні в центральній райлікарні зараз перебуває 14 внутрішньо переміщених осіб. Ще 7 – виписані з лікарні.

У Ковельському пологовому будинку в жінок, які вимушено переїхали із зони бойових дій, народилося 5 немовлят. Загалом до лікарів жіночої консультації та пологового будинку звернулося 56 пацієнток з різних регіонів України. Під професійним наглядом акушерів та гінекологів зараз перебуває 5 жінок, ще 11 – проліковано.

У наших медичних закладах є все необхідне для пацієнтів: ліки, тепло, комфорт та затишок. А ще – повноцінне харчування та дбайливий догляд персоналу.

Хочу також нагадати, що Ковельське МТМО надає послуги гемодіалізу переселенцям (дорослим та дітям), які потребують замісної ниркової терапії.

Місцеві лікарі забезпечують цілодобову роботу медичного пункту, який діє на залізничному вокзалі Ковеля.

Медики Ковельського МТМО – на сторожі Вашого здоров’я 24/7!

Віримо у перемогу! Слава Україні!

 

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО