Опубліковано: 19 Лютого 2024

Ковельське МТМО отримало гуманітарну (благодійну) допомогу від ГО «Українська асоціація захисту здоров’я «Марлог-Кадуцей» та Міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог».

Інвалідні візки, милиці, ходунки, ортези, матраци, подушки, сечоприймачі, калоприймачі, катетери, розхідники до медичних систем та обладнання, засоби гігієни та багато інших виробів медичного призначення. Загальна вага вантажу становить понад 2 тонни.

Для нас це не просто матеріальні цінності. Ця допомога своєчасна та вкрай необхідна. Особливо, коли йдеться про лікування та реабілітацію людей з інвалідністю та пацієнтів літнього віку. Допоміжні засоби пересування стануть у нагоді пораненим військовослужбовцям з ампутацією кінцівок. Ми намагаємось створити для них найкомфортніші та зручні умови перебування у нашому лікувальному закладі.

Щиро дякуємо за турботу і підтримку керівнику Міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог» Наталії Поповій, директору  ГО «Українська асоціація захисту здоров’я «Марлог-Кадуцей» Оксані Артемук та їхнім помічникам-волонтерам, а також партнерам і меценатам, завдяки яким гуманітарну допомогу було зібрано та доставлено в Україну. Пишаємося співпрацею з людьми, які вболівають за життя наших захисників та усіх, хто у цей нелегкий час втратив здоров’я.

Працюємо разом заради Перемоги, заради майбутнього!

 

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО