Опубліковано: 28 Лютого 2022

Адміністрація, медичний та господарський персонал – на роботі. Цілодобово надаємо медичну допомогу пацієнтам в екстрених та ургентних станах. Тимчасово не госпіталізуємо хворих на планове лікування. Поки що припинили й проведення планових операцій. Пацієнтів, які перебувають в ЦРЛ з коронавірусною інфекцією чи підозрою на неї, лікуємо.

Продовжує працювати Центр ПМСД та поліклініка. Сімейні лікарі, терапевти та педіатри приймають хворих. Також повідомляємо, що триває вакцинація від COVID-19. Усіх, хто має бажання щепитися, зокрема й бустерною дозою вакцини, запрошуємо у центр масової вакцинації за адресою у Ковелі: вул. Незалежності, 75 (приміщення стоматполіклініки каб. 13 з 9.00 до 13.30).

Ковельське МТМО (центральна райлікарня та пологовий будинок) забезпечені автономними джерелами живлення, маємо запас медикаментів,  необхідних засобів допомоги та продуктів харчування.

У разі потреби ми готові приймати та надавати необхідну допомогу пораненим. Наразі наші терапевти та педіатри забезпечують медичне обстеження дітей та дорослих, які прибули в Ковель з інших міст України, де ведуться бойові дії.

Про зміни у роботі Ковельського МТМО, пов’язані із введенням воєнного стану в Україні, будемо повідомляти додатково.

Зберігаємо спокій, віримо у перемогу! Слава Україні та нашим Героям!

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО