Опубліковано: 2 Серпня 2021

Цього разу мова йде про інноваційну кардіохірургічну допомогу хворим старшої вікової групи з критичними аортальними вадами серця.


На запрошення генерального директора Валентина Вітра в медоб’єднанні побував Дімант Тріведі, директор українського напрямку компанії-виробника медичного обладнання «Meril» (Індія). Він провів тренінг для наших лікарів, які розпочали підготовку до запровадження у Ковельському МТМО нової малоінвазивної методики лікування складних вад серця – транскатетерної імплантації аортального клапану TAVI (біологічного клапану, виготовленого з тваринного перикарда (зовнішньої оболонки серця).

Разом з тим, представники медичної компанії проінспектували ковельську лікарню та її можливості щодо впровадження складних ендоваскулярних кардіохірургічних операцій досить високого рівня.

Закордонні гості залишилися задоволеними побаченим, адже Ковельське МТМО забезпечене найсучаснішим медичним обладнанням. А головне – наші фахівці готові до проведення складних операцій на серці.

І це не лише вимога часу, пов’язана з розвитком інтервенційної кардіології у світі. Це черговий крок наближення новітніх технологій медицини до потреб пацієнтів Ковельського МТМО. Адже серед них є категорія людей від 75 років, які потребують заміни аортального клапана. Проте, через вікові обмеження вони можуть не перенести відкриту операцію в умовах штучного кровообігу. Тож, для пацієнтів з критичними аортальними вадами серця започатковуємо новий напрямок лікування – транскатетерну імплантацію аортального клапану TAVI. Для проведення таких операцій буде задіяно 128-зрізовий комп’ютерний томограф нового покоління, який запрацює з відкриттям приймального відділення екстреної медичної допомоги.


Новітні світові технології медицини стають ще доступнішими пацієнтам Ковельського МТМО! Наш пріоритет – впровадження високотехнологічних інновацій для збереження здоров’я та порятунку життя людей!