Опубліковано: 19 Квітня 2021

Шановні викладачі, студенти, випускники різних поколінь! Щиро вітаємо Вас зі святом!

17 квітня 1946 року у Ковелі було відкрито школу медичних сестер. Нині – це навчальний заклад, який готує висококваліфіковані медичні кадри різних спеціальностей. Серед його випускників – чимало відомих у галузі медицини людей, які нині успішно працюють на теренах України та за її межами.


У період реформування сфери охорони здоров’я в Україні рівень освіти і професійної підготовки фахівців багато в чому визначає їх успіх в професійній діяльності, а відтак – і у житті.

Ковельське МТМО упродовж багатьох років плідно співпрацює з фаховим медичним коледжем. Його студенти мають можливість на базі медоб’єднання здійснювати практичну підготовку, набувати професійного досвіду. На сьогодні у колективі Ковельського МТМО успішно працює близько пів тисячі випускників медичного коледжу (училища)!

З нагоди ювілею педагогічному колективу бажаємо творчої праці, наснаги, нових ідей та їх реалізації, мудрості і терпіння! Студентам – вагомих звершень у навчанні, професійного зростання, далекосяжних планів та їх успішного втілення в життя!
Й надалі залишайтеся вірними спадкоємцями традицій милосердя та гуманізму і, водночас, тримайте руку на пульсі наукового прогресу та новітніх медичних технологій.

Пам’ятайте, що Ви покликані рятувати життя, допомагати ступити на шлях одужання, лікувати, дарувати надію і вселяти віру. Зичимо миру, душевного спокою, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я і благополуччя Вам та Вашим родинам!

З повагою – адміністрація Ковельського МТМО