Опубліковано: 20 Вересня 2023

Операції з видалення пухлин (злоякісних чи доброякісних) перестають бути унікальними для фахівців Ковельського МТМО, проте вони залишаються на рівні досить складних втручань, які вимагають великої майстерності усієї команди.

78-річна жінка звернулася до лікарні зі скаргами на підвищений артеріальний тиск (він сягав 210/105 мм рт ст), постійний ниючий біль в попереку, підвищену стомлюваність.

У результаті проведених обстежень лікарі діагностували солітарні кісти правої нирки 8,24 см та 4,14 см в діаметрі (новоутворення з тонкими стінками, заповнені рідиною).

Колись такий діагноз означав би відкрите оперативне втручання. Та завдяки застосуванню високотехнологічного медичного обладнання, яке є у Ковельському МТМО, операція проводилася лапароскопічно. Вражену кістою тканину видалили через маленькі проколи.

Зберегти функції життєво важливого органу вдалося завдяки майстерності та професіоналізму наших лікарів! Команда фахівців у складі Миколи Дем’янчука, Остапа Звоздяка та Олега Кубая успішно виконала резекцію обох кіст. Уже на четвертий день після оперативного втручання пацієнтку у доброму самопочутті виписали додому. Жінці бажаємо швидкого відновлення та активного довголіття!

Дякуємо, що довіряєте нам найдорожче – своє здоров’я!

   

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО