Опубліковано: 26 Липня 2021

65-річний чоловік звернувся до лікарів зі скаргами на виражені болі у лівій нижній кінцівці, похолодання ноги та переміжну кульгавість, що значно посилювалась при ходьбі до 100 метрів.

Після проведення ангіографії діагностовано оклюзію лівої загальної здухвинної артерії (100%): повне перекриття кровотоку у судині одразу після відходження від черевного відділу аорти, яка постачає кров у нижні частини тіла. Такий діагноз становив великий ризик для здоров’я, адже загрожував ампутацією.

Пацієнта прооперувала команда фахівців відділення інтервенційної радіології Ковельського МТМО у складі Олександра Голуба, Олеся Курила, Максима Дуди та анестезіолога Анатолія Бондарчука, які провели аорто-стегнове лінійне алошунтування зліва (штучним протезом).Операція пройшла успішно. Нині болі в нозі пацієнта не турбують і він у задовільному стані виписаний додому.

Пам’ятайте, що погіршення кровопостачання у кінцівках може загрожувати втраті їх життєздатності! Тож відповідально ставтеся до свого здоров’я та вчасно звертайтеся до фахівців!

Консультацію судинного хірурга можна отримати за номером телефону: 097 783 42 91

 

 

#КовельМТМО #Kovel_hospital #Ковельське_МТМО #МТМО