Опубліковано: 25 Жовтня 2023

Жовтень традиційно є місяцем, коли весь світ об’єднується в боротьбі проти раку молочної залози. Ковельське МТМО теж долучається до цієї ініціативи та нагадує жінкам про «золотий стандарт» скринінгу захворювань молочної залози – мамографію.

Станом на сьогодні на обліку в онкологічному кабінеті поліклініки Ковельського МТМО перебуває 433 жінки з раком молочних залоз. За дев’ять місяців 2023 року діагностовано 36 нових випадків.

Проходити обстеження потрібно один раз на два роки у віці від 40 до 50 років, а після 50 років – щороку. Проте, щоб діагностувати ранні терміни захворювання, потрібно періодично обстежуватися всім жінкам, незалежно від віку. Це важливо, щоб упевнитися, що онкології немає. Рак молочних залоз – часто безсимптомне захворювання, яке довгий час може себе не проявляти. Рак, виявлений на ранніх стадіях, добре піддається лікуванню.

Обов’язковою умовою для отримання послуги мамографії безкоштовно є

направлення від сімейного/лікуючого лікаря чи гінеколога.

Чекаємо Вас за адресою: м.Ковель, вул. Незалежності, 122 (каб. №9).Обстеження здійснюється за попереднім записом у кабінеті мамографії або за номером телефону: 050 468 15 86 (з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 14.30).

З турботою про жінок –

адміністрація Ковельського МТМО