Опубліковано: 4 Березня 2022

В умовах воєнного стану залишається актуальним питання надання медичної допомоги хворим з симптомами гострих респіраторних інфекцій, зокрема й коронавірусної.

Станом на 4 березня 2022 року на стаціонарному лікуванні в ЦРЛ Ковельського МТМО перебуває 14 пацієнтів зі встановленим діагнозом/підозрою COVID-19. Зокрема, в інфекційному відділенні – 12 хворих, у відділенні анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії – 2. Кисневу терапію отримує 9 пацієнтів, один з них – на апараті ШВЛ.

Шановні мешканці громади! Не нехтуйте правилами карантинних вимог! У разі появи симптомів грипу чи ГРВІ звертайтеся в «гарячковий» кабінет поліклініки за адресою вул. Театральна, 16 (каб. №16).

Будьте уважними до здоров’я своїх дітей! Наші сімейні лікарі, терапевти та педіатри готові надавати усю необхідну амбулаторну допомогу пацієнтам!

Не забувайте й про вакцинацію! Усіх, хто має бажання щепитися від COVID-19, зокрема й бустерною дозою, запрошуємо у центр вакцинації за адресою у Ковелі: вул. Незалежності, 75 (приміщення стоматполіклініки каб. № 13 з 9.00 до 13.30).

Бережіть себе та дбайте про своїх близьких! Міцне здоров’я – запорука нашої перемоги над ворогом!

 

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО