Опубліковано: 18 Червня 2021

Нинішній робочий день розпочався з урочистостей. Генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер подякував колективу за роботу, мудрість, ініціативність та професіоналізм. Висловив шану й повагу ветеранам медицини, а також усім тим, хто нині стоїть на варті людського життя та здоров’я, хто зустрічає свято в операційній, на приймальному відділенні, в амбулаторіях, у палатах з пацієнтами, у кабінетах та маніпуляційних.

Подякував і представникам влади за співпрацю та підтримку, партнерські стосунки, завдяки яким вдається спільно вирішувати багато питань та робити добрі справи для розвитку закладів охорони здоров’я та зміцнення здоров’я людей.

Здоров’я фізичного та духовного побажав медикам декан Свято-Благовіщенського округу протоієрей Василь Мичко. Божого благословення у нелегкій справі – порятунку людських життів.

Вітальні слова медикам адресували й міський голова Ігор Чайка та заступники голів Ковельської райдержадміністрації та районної ради Роман Кульцман та Андрій Броїло.

За сумлінну працю високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у справу охорони здоров’я чимало працівників медичного об’єднання отримали Почесні грамоти та Подяки від Волинської обласної ради та адміністрації, обласного управління охорони здоров’я, міської та районної влади, а також від Ковельського МТМО.

Урочистості завершились концертною програмою, яку медикам подарував Народний гурт «Колорит».

Зі святом Вас, шановні колеги! Добра, успіху, родинного затишку, творчого натхнення, миру, а головне – здоров’я Вам усім!