Опубліковано: 16 Липня 2021
У Ковельському МТМО разом з міським головою Ігорем Чайкою побували гості з Івано-Франківщини та Вінниччини. Делегації представників влади міст Долина та Хмільник завітали, аби перейняти позитивний досвід функціонування нашого медичного об’єднання.
Генеральний директор Ковельського МТМО Валентин Вітер розповів про успіхи ковельських медиків, підвищення ефективності надання первинної та вторинної медичної допомоги, впровадження найсучасніших методів діагностики та лікування, зокрема й щодо розвитку трансплантології, вдосконалення матеріально-технічної бази лікувальних закладів, які пов’язані між собою організаційно та функціонально. Адже з 1993 року мережа установ охорони здоров’я Ковельщини діє як єдиний механізм – міськрайонне територіальне медичне об’єднання.
Саме можливості створення ТМО у містах Хмільник та Долина найбільше цікавили Долинського міського голову Івана Диріва та заступника міського голови м. Хмільник Андрія Сташка.
 Валентин Вітер розповів, що Ковельське МТМО було одним з перших в Україні, хто у 1993 році реорганізував заклади охорони здоров’я, запровадивши нову форму господарювання. Це дало можливість об’єднати фінансові, людські та інші ресурси для їх ефективного використання. І уже понад чверть століття наше об’єднання успішно працює, розвивається та є лідером за кількістю підписаних пакетів медичних послуг з НСЗУ.
Делегації оглянули відділення ЦРЛ, операційні, кисневу станцію, поспілкувалися з медичними директорами, лікарями, побували у новому приймальному відділенні екстреної допомоги.
Гості подякували за змістовну зустріч, відзначили злагоджену командну роботу півторатисячного колективу на чолі з Валентином Вітром. Вони запевнили, що почуте й побачене стане у нагоді для розробки місцевих стратегій розвитку галузі охорони здоров’я. Адже влада та медична спільнота міст Хмільник та Долина мають намір створити у себе територіальні медичні об’єднання, скориставшись досвідом Ковельського МТМО, який радять переймати іншим містам України.