Опубліковано: 30 Жовтня 2023

Уже вдруге ми проводимо «День відкритих дверей» у нашому пологовому будинку. Цього разу ще більше майбутніх матусь разом з чоловіками завітали до медичного закладу, аби побачити, в яких умовах з’явиться на світ бажана дитина, поспілкувалися з лікарями, побувати у пологових залах та палатах. Хвилювання, невідомість, а інколи й страх переповнюють жінок перед пологами. Ми докладаємо усіх зусиль, аби поява на світ малюка стала подією радісною та незабутньою. Тому завжди дбаємо про те, щоб Ви почувалися впевнено і спокійно!

Уявіть собі Ваші відчуття, коли Ви слухаєте спокійну музику, перебуваючи в теплій ванні або під теплим душем, а поряд – Ваша близька людина, яка розділяє цю неповторну мить … Пологовий будинок Ковельського МТМО – це світ турботи, тепла та затишку, це заклад – де народжується Щастя!  У цьому переконалися усі, хто завітав до нас цього дня.

Найприємнішим моментом заходу був розіграш подарункових сертифікатів. Серед них: безкоштовне перебування у палаті покращеного планування; сертифікати на Таїнство хрещення у Соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці; фото майбутнього малюка у 3D-форматі, зроблене за допомогою УЗД-апарату нового покоління та багато інших.

Без подарунка не залишився ніхто: усі присутні отримали набори  найнеобхідніших речей для новонароджених та породіль від благодійного фонду «Сучасна Україна» та торгової марки «Huggies».

Дякуємо спонсорам та благодійникам, які долучилися до створення гарного настрою вагітним жінкам: фармацевтичній компанії «Юрія-фарм», ресторації «Берегиня», магазину «Все для малюка», президенту благодійного фонду «Сучасна Україна» Володимиру Гавришу, депутату міської ради Вадиму Клімуку, депутату районної ради Андрію Дерев’яненку, декану Свято-Благовіщенського округу протоієрею  Василю Мичку та священнику Собору Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрею Михайлу Левочку.

За співпрацю вдячні медичному консультанту банку пуповинної крові та стовбурових клітин «Гемафонд» Юлії Батовій.

Дякуємо усім, хто завітав до нас на «День відкритих дверей»! І чекаємо Вас знову, аби у найвідповідальніший момент бути поряд та допомогти з’явитися на світ Вашому малюку!

Взяти на себе відповідальність батьківства у такий складний для держави час – це переконливе свідчення нашої віри у Перемогу!

Валентин Вітер,

генеральний директор Ковельського МТМО