Опубліковано: 1 Лютого 2022

Як видно на рентгені, у хворого було діагностовано деформуючий артроз колінного суглоба зі значним градусом вальгусного відхилення, згинально-розгинальною контрактурою та зміщенням великої гомілки в двох площинах (вперед та вбік), значна деформація суглобової поверхні гомілки.

Внаслідок такої деформації виникли й інші супутні патології: ротація гомілки до зовні з порушенням трека наколінника з перерозтягненням власної зв’язки наколінника та деформація наколінника, боковий зв’язковий апарат також скомпрометований.

У таких випадках, зазвичай, проводиться досить складна хірургічна операція – ревізійне ендопротезування колінного суглоба. Але ситуацію врятував колінний ендопротез американської фірми Mikroport, що дозволило поставити первинну систему з невеликою прокладкою. Це важливо для довготривалого використання ендопротеза.

Операція, проведена командою лікарів на чолі з ортопедом-травматологом, кандидатом медичних наук Богданом Байчуком, пройшла успішно і уже наступного дня хворий ходив, а на сьомий день самостійно пішов додому.

Задоволений пацієнт завжди приносить радість лікарю! Бережіть себе та будьте здоровими!

Адміністрація Ковельського МТМО