Опубліковано: 31 Серпня 2021

Стентування периферичних судин кінцівок для фахівців відділення інтервенційної радіології Ковельського МТМО уже стало буденною операцією, яких проведено не один десяток. Проте за кожною з них – збережене життя та врятовані від ампутації ноги.

Пацієнт 1960 року народження звернувся до судинних хірургів зі скаргами на виражені болі у обох нижніх кінцівках, що значно посилювались при ходьбі до 100 метрів, порушення сну та переміжну кульгавість, що турбували його тривалий час.

Після проведення ангіографії нижніх кінцівок діагностовано субоклюзію та оклюзію дистальних відділів поверхневих стегнових артерій – 100% і 98%. Командою ендоваскулярних хірургів було проведено стентування обох артерій через проколи в паху. Операція пройшла успішно. Лікарям вдалося повністю відновити кровотік в судинах та запобігти втраті обох кінцівок. На даний час болі в ногах пацієнта не турбують. На третій день після операції його виписали з лікарні.

Такі мінінвазивні втручання є малотравматичними, оскільки проводиться без розрізів, тому легко переносяться навіть літніми пацієнтами. Наші фахівці використовують інноваційні методики, які сприяють швидкому одужанню та поверненню хворих до звичного ритму життя.

Консультацію судинного хірурга можна отримати за номером телефону: 097 783 42 91