Опубліковано: 4 Серпня 2021

Останній місяць літа у багатьох асоціюється з підготовкою до школи, а у лікарів – з обов’язковими медичними профілактичними оглядами дітей.

При зарахуванні дитини до загальноосвітнього навчального закладу обов’язково подається медична довідка форми 086-1/о про стан здоров’я дитини. Однією з  умов видачі цієї довідки є показник проби Руф’є  (навантажувальний комплекс, призначений для оцінки функціональної працездатності серця при фізичному навантаженні). Це необхідно для визначенням групи занять на уроках фізичного виховання.

Довідка видається лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги (сімейним лікарем чи лікарем педіатром), з яким укладена декларація після особистого огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень. Дітям, які не отримали профілактичних щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється, довідка не видається.

За необхідності та за показаннями до огляду дитини можуть залучатися профільні спеціалісти.

Просимо батьків не зволікати з візитом до лікаря!  Обов’язковий медичний огляд школярів проводиться раз на рік. Довідка про стан здоров’я дитини дійсна упродовж одного календарного року та не прив’язана до 1 вересня.

Прийом лікарів здійснюється за попереднім записом за номерами телефонів: 5-03-78, 050-468-15-74, 096-695-27-87, безпосередньо в реєстратурі дитячого консультативного відділення (вул. Вітовського,22) чи у сімейного лікаря або в «особистому кабінеті» на порталі пацієнта.

 

Адміністрація Ковельського МТМО