Опубліковано: 5 Серпня 2021

53-річна жінка поступила у хірургічне відділення з ознаками гострого калькульозного холециститу. У результаті ультразвукового дослідження та комп’ютерної томографії  у хворої виявили транспозицію внутрішніх органів. Це досить рідкісна генетична аномалія розвитку, яка зустрічається один раз на 10 тисяч випадків!

Бригадою лікарів було виконано лапароскопічну холецистектомію  – золотий стандарт лікування жовчнокам’яної хвороби. Досвідченому хірургу вищої категорії із 20-річним стажем Івану Петруку вперше довелося оперувати таку пацієнтку. Першим у клінічній практиці такий випадок став і для двох інтернів – Юрія Лукашука та Євгенія Цьопуха.

Унікальність операції полягала у тому, що довелося «дзеркально» змінювати звичне розташування операційної бригади та лапароскопічного обладнання. Також підвищеної уваги вимагало від медиків й виконання усіх хірургічних маніпуляцій.

Все пройшло успішно! Наші лікарі вкотре підтвердили свою високу професійну майстерність! Пацієнтка у доброму самопочутті за кілька днів була виписана додому.

Жінці бажаємо швидкого відновлення, лікарям – щира вдячність за врятоване життя!

Якщо Вам потрібна консультація хірурга – звертайтеся за номером телефону: 050 982 71 36

Бережіть себе та будьте здоровими!